• Tüm Kategoriler
  • Chrysamed 500 ml Kene-Bit-Pire Spreyi

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Adınıza Faturalı, Memnuniyet garantili.
   55,78 TL + KDV
   50,00 TL + KDV
   KDV Dahil 59,00 TL
   %10,4
   Adınıza Faturalı, Memnuniyet garantili.
   86,39 TL + KDV
   82,20 TL + KDV
   KDV Dahil 97,00 TL
   %4,8
   35,59 TL + KDV
   KDV Dahil 41,99 TL

   Ürün kodu :KYR-001

   Ürün Adı: Chrysamed 500 ml Kene-Bit-Pire Spreyi 

   Su bazlı, kokusuz, geniş spektrumlu haşere ilacıdır. Solvent, Pbo ve itici gaz içermez.

   Chrysamed Bit İlacı Ve Pire İlacı Chrysamed Kokusuz Kullanıma Hazır 500 Ml


   CHRYSAMED KULLANIMA HAZIR 500 ML

   SPREY

   PİRE VE BİT İLACI 

    

    

   Özellikleri :


   Chrysamed diğer ilaçlardan farklıdır.
   Chrysamed İnsektisit, Avusturya?da geliştirilen Patentli CHRYSA Nanokapsül teknolojisi ile üretilmiş geniş spektrumlu kokusuz bir haşere ilacıdır. Chrysamed İnsektisit Su bazlı, PBO, solvent ve itici gaz içermeyen, leke ve kalıntı bırakmayan, her çeşit yüzeye (kumaş, ahşap, metal, plastik, deri vs.) uygulanabilen emsalsiz yeni nesil bir insektisittir.  Kenelere karşı 3 aya kadar kalıcı öldürme ve uzaklaştırma (Repellent) etkisine sahiptir. 

    


   Uygulaması:


   Chrysamed? in uygulaması da diğer haşere ilaçlarından farklıdır.
   Chrysamed sadece haşerelere doğrudan sıkılan, bireysel haşere öldürme ilacı değildir.
   Chrysamed, haşerelerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği her yere bol miktarda püskürtülerek uygulanır. Duvarlar, mobilyalar, perde, halı,koltuk, yatak, ayakkabılar, elbiseler,
   mutfak ve elbise dolapları, mutfaktaki makina ve tezgahların alt ve arkaları, kapı, pencere, balkon, teras ve saksılara, takriben 50 cm. mesafeden iyice püskürterek uygulayınız. Genelde tek bir uygulama yeterlidir. Çok sorunlu alanlarda uygulamanın 10-15 günde bir, birkaç kez tekrarlanması gerekebilir.
   Chrysamed itici gaz içermez, dolayısıyla ilaçlamalarda kapı ve pencereleri kapatmaya, evi terk etmeye veya havalandırmaya gerek yoktur. Chrysamed?in özelliklerini bilmeyen bazı tüketiciler, ilacı haşerenin üzerine doğrudan sıkarak haşerenin anında ölmediğini gördüklerinde ilacın etkisiz olduğunu düşünerek yanılgıya düşebilirler. Chrysamed haşereleri anında yok edecek kadar, zehirli bir ilaç değildir. Unutmayınız ki, haşereleri anında yok eden ilaçlar kendi sağlığımız için de tehlikeli olabilirler. Chrysamed haşereleri zehirleyerek değil, trakelerini (solunum sistemlerini) felç ederek uzaklaştırır ve yok eder. 
   Chrysamedin bu özelliğinden dolayı, her haşere cinsine ayrı bir ilaç yerine, tek ilaçla tüm haşere sorunlarını çözmek mümkün olabilmektedir.(Kene) 
   HEPSİNE SADECE CHRYSAMED YETER....! 


    

   Kullanım Alanı:


   Kullanım alanı çok geniştir. Evler, siteler, işyerleri, oteller, restoranlar, marketler, fırınlar, okullar, hayvan barınakları ve çiftlikleri vs. tüm açık ve kapalı alanlarda kullanılır.
   Piknik alanlarında, yerlere, çevrenize, elbise ve ayakkabılarınıza sıkarak, kene, sivrisinek ve diğer zararlılardan korunabilirsiniz. Unutmayınız; sadece KENE değil, basit bir sivrisinek ısırması bile tehlikeli bir virüsü bulaştırabilir.
   Seyahatlerde, otel odalarında yatağınıza, yatağınızın etrafına, çantalarınıza Chrysamed insektisit püskürterek, kendinizi Tahtakurusu, Mayt (Mite), Akar, Bit, Pire, Uyuz böceği ve diğer parazitlerden korur ve bu zararlıların otellerden evinize taşınmalarını da önlemiş olursunuz. Unutmayınız ki; bir otelin lüks olması veya çok temiz olması, tahtakurusunun olmadığı anlamına gelmiyor. Bu parazitler pislikle değil, kanla beslenirler ve kan olan yerde yaşarlar.

   Kenelerden korunmak için, yerler, duvarlar, mobilya altları, mutfak tezgah ve makinalarının alt ve arkalarını Chrysamed ile iyice ilaçlayınız.


   Chrysamed ile yapılan deneyler:


   Diğer Özellikler
   Stok KoduKYR-001
   MarkaDİĞER
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   8697788511785

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.