• Tüm Kategoriler
  • Dainichi Cichlid Color Fx Baby Sinking 1mm 100 gr Kovadan Bölme Doğal Renk Yemi Son Kullanım Tarihi : 5/2020

   Dainichi Cichlid Color Fx Baby Sinking 1mm 100 gr Kovadan Bölme Doğal Renk Yemi Son Kullanım Tarihi : 5/2020
   Görsel 1
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Ürün kodu :DNC042-100GR

   Ürün Adı: Dainichi Cichlid Color Fx Baby Sinking 1mm 100 gr Kovadan Bölme Doğal Renk Yemi Son Kullanım Tarihi : 5/2020  Kovadan Bölme Doğal Renk Yemi Son Kullanım Tarihi : 5/2020

   Dainichi Cichlid Color Fx Baby Sinking 1mm 100 gr Kovadan Bölme Doğal Renk Yemi DNC042-100GR

   GENEL ÖZELLİKLER

   Bu yem cichlid beslenmesinde en ilerici gelişmeleri temsil eder. Cichlid balığı besleneyenlere öneririz. Dainichi yemlerin hepsi bu ileri encapsulation teknolojisinden yararlanan seçkin bir formüldür ve bir çok yem üreticisinde bu teknik yoktur. Herşeyden önce , benzeri olmayan yedi renk uygulaması için , güçlü renk yoğunlaştırıcılı ve besleyici karides, Antarktik krill, Cyclop eeze ®, NatuRose ® gibi kudretli renk kuvvetlendiricilerine ek olarak (Haematococcus su yosunu) yüksek ölçüde besleyici ve spirulina içerir. Bütün Dainichi yemlerde olduğu gibi kalsiyum montmorillonite kilin ,mineral tanecikleri doğal yemleri taklit ederek , metabolik toksinleri bağlar ve nötralize eder.Tamemen güçlü vitaminler ,sindirimle ilgili enzimler ve sarımsak balığın sağlıklı kılar ve iç parazitden kurtarır. Ayrıca kil sindirim sistemini temizler ve yeniler. E ve B vitamini kaynağı olan Buyday tohumu unu , otçullar için mükemişl bir seçimdir.

   İÇİNDEKİLER

   Beyaz balık unu, buğday tohumu, buğday unu, karides, soya unu, spirulina, krili yemek, Cyclop-eeze ®, bira mayası, kalsiyum montmorillonite kil, süt tozu, vitamin karışımı, mineral karışımı, sarımsak, NatuRose ® (Haematococcus yosun), proteaz ve doğal sakız.

    

    

   ANALİZ

   EN AZ HAM PROTEİN 45%
   En az HAM YAĞ 7%
   Azami HAM LİF 3%
   Azami NEM 9%
   Azami KÜL 9%

    

    

   KULLANIMI

   Günde 2-4 sefer bir dakika da tüketebilecekleri kadar verilmelidir.Büyük bir öğün yerine sık sık ez yemleme önerilir.Kullanmadan önce ıslatmanıza gerek yoktur.Islatılırsa vitaminler , renk arttırıcılar, diğer besin maddeleri özelliğini kaybeder ve yemin kalitesi düşer.Nişasta düşük tutularak , sindirim yolu ile şişkinlikler önlenir.


   Diğer Özellikler
   Stok KoduDNC042-100GR
   MarkaDainichi
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   4000000048411

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.