• Tüm Kategoriler
  • Dainichi Cichlid Ultima Krill Small Sinking 6 mm. 250 gr. Orjinal Kovadan Bölme SKT : 2020

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   35,92 TL + KDV
   20,00 TL + KDV
   KDV Dahil 20,00 TL
   %44,3
   69,70 TL + KDV
   65,80 TL + KDV
   KDV Dahil 65,80 TL
   %5,6
   164,46 TL + KDV
   153,00 TL + KDV
   KDV Dahil 153,00 TL
   %7

   Ürün kodu :DNC052-250GR

   Ürün Adı: Dainichi Cichlid Ultima Krill Small Sinking 6 mm. 250 gr. Orjinal Kovadan Bölme SKT : 2020  250 gr. Orjinal Kovadan Bölme SKT : 2020

   Dainichi Cichlid Ultima Krill 250gr.

   (3 mm Büyüklükte Granül Yem)

   (Orjinal ambalajından bölünmüştür)

    

    

   GENEL ÖZELLİKLER

   Ultima Krill combinasyonunun , üstün renk , büyüme ve lezzeti bütün hepçil ve etçil cichlidler için uygundur. Renkleri artıran dört uygulama ,spirulina, Antarktika krili ve karides karışımlarıdır, ULTIMA Krill parlak ve renkli bir zenginlik sunuyor.Ayrıca,  immun ve ek uyarıcılar , sindirim enzimleri, canlılığı ve sağlığı yüksek derecede sağlar.Bütün Dainichi yemlerde olduğu gibi, ULTIMA KRILL, mineral taneciklerin doğal yemi taklit etmesi için kalsiyum montmorillonite kilini içerir, ve metabolik toksinleri bağlar ve nötralize eder. Ham  tam olarak kudretli vitaminler, sindirimle ilgili enzimler ve sarımsak, balığın, sağlıklı ve iç parazitlerden uzak olduğunu garanti eder.Ayrıca, kil sindirim sistemini temizler ve gençleştirir , iki nişasta kaynağı ile birlikte.(E vitamini ve B vitamini kaynağı olan buğday tohumu gibi) un sindirim ve besin emilim hızı artırır .

    

   İÇİNDEKİLER

   Beyaz balık unu, buğday tohumu, buğday unu, karides, soya küspesi, Antarktika krili unu, spirulina yosunu, bira mayası, kalsiyum montmorillonite kil, süt tozu, vitamin karışımı, mineral karışımı, sarımsak, beta glukan, proteaz ve doğal sakız.

    

   ANALİZ

   EN AZ HAM PROTEİN 43%
   En az HAM YAĞ 6%
   Azami HAM LİF 3%
   Azami NEM 9%
   Azami KÜL 9%

    

   KULLANIMI

   Günde 2-4 sefer bir dakika da tüketebilecekleri kadar verilmelidir.Büyük bir öğün yerine sık sık  ez yemleme önerilir.Kullanmadan önce ıslatmanıza gerek yoktur.Islatılırsa vitaminler , renk arttırıcılar, diğer besin maddeleri özelliğini kaybeder ve yemin  kalitesi düşer.Nişasta düşük tutularak , sindirim yolu ile şişkinlikler önlenir.Kullanmadan önce  suda bekletmeyiniz, bunun bir faydası yoktur.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduDNC052-250GR
   MarkaDainichi
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   4000000042594

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.