• Tüm Kategoriler
  • Dainichi Cichlid Veggie Deluxe Baby 100 Gr. 1 mm Kovadan Bölme yem SKT: 08/2021

   Dainichi Cichlid Veggie Deluxe Baby 100 Gr. 1 mm Kovadan Bölme yem SKT: 08/2021
   Görsel 1
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Ürün kodu :DNC051-100GR

   Ürün Adı: Dainichi Cichlid Veggie Deluxe Baby 100 Gr. 1 mm Kovadan Bölme yem SKT: 08/2021  Kovadan Bölme yem SKT: 08/2021

   Dainichi Cichlid Veggie Deluxe 100 Gr.

   Kovadan Bölme Orjinal Balık Yemi


   a

   GENEL ÖZELLİKLER

   Dainichi yemlerle artık Bloat Hastalığından balıklarınız ölmeyecek! Özellikle Tropheus türleri için bitkisel ağırlıklı granül yem.

    

   Veggie Deluxe , kaliteli derecede kelp ve spirulinanın benzersiz bir harmanını içerir , otçul hayvanlar için sağlığı ve renkleri zirvede tutmak için tasarlandı. Hem de cichlidlerin büyüme ve canlıklık için gerekli krile yer verirken, karides unu , beyaz balık unu, sarımsak ve pişmemiş sindirim enzimleri bu yüksek enerji formulunu oluşturur.Bu yüksek enerji formülü kolay sindirilebilir protein kaynakları ile doludur ,cichlidlerin büyüme ve canlılığı için gereklidir. Beş renk uygulamasıyla , balıkların erken yaşta olağan üstü canlı renklere kavuşur. Bütün Dainichi yemlerde olduğu gibi ,mineral taneciklerin doğal yemi taklit etmesi için kalsiyum montmorillonite kil vardır, metabolik toksinleri bağlar ve nötralize eder. Hassas nokta, tam olarak kudretli vitaminler, sindirimle ilgili enzimler ve sarımsakla balığın, sağlıklı ve iç parazitlerden uzak olduğunu garanti eder.Bundan başka kil temizle işlemiyle, sindirim sistemi gençleşir. E ve B vitamini kaynağı olarak bugday tohumu unu, sindirim ve besin emilimini hızlandırır.

   İÇİNDEKİLER

   Kelp, beyaz balık unu, soya unu, buğday unu, krili, spirulina, karides, buğday tohumu, kalsiyum montmorillonite kil, bira mayası, süt tozu, vitamin karışımı, mineral karışımı, sarımsak, proteaz ve doğal sakız.

    

   ANALİZ

   EN AZ HAM PROTEİN 38%
   En az HAM YAĞ 5%
   Azami HAM LİF 4%
   Azami NEM 9%
   Azami KÜL 12%

   KULLANIMI

   Günde 2-4 sefer bir dakika da tüketebilecekleri kadar verilmelidir.Büyük bir öğün yerine sık sık ez yemleme önerilir.Kullanmadan önce ıslatmanıza gerek yoktur.Islatılırsa vitaminler , renk arttırıcılar, diğer besin maddeleri özelliğini kaybeder ve yemin kalitesi düşer.Nişasta düşük tutularak , sindirim yolu ile şişkinlikler önlenir.

    MADE IN U.S.A.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduDNC051-100GR
   MarkaDainichi
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   4000000048015

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.