• Tüm Kategoriler
  • Dainichi Cichlid Veggie FX Baby 100 Gr 1mm Kovadan Bölme yem SKT :11/2021

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Ürün kodu :DNC040-100GR

   Ürün Adı: Dainichi Cichlid Veggie FX Baby 100 Gr 1mm Kovadan Bölme yem SKT :11/2021  Kovadan Bölme yem SKT :11/2021

   Dainichi Cichlid Veggie Fx Baby 1 mm 100 Gram

   Kovadan Bölme 

   Granül Balık Yemi


   Veggie FX Renk zenginleştirici çeşidimiz olan Veggie Deluxe baz alınarak tasarlanan VEGGIE FX, ilave olarak Cyclop-eeze® ve NatuRose® kaplama ile takviye edilmiştir. Güncel yem çeşitlerimiz arasında en dikkat çeken ürünlerimizden biridir. %100 saf üretilmiş spirulina, freeze-dried Cyclop-eeze® (karotenoid veomega-3 yağ asitleri bakımından en yüksek değerlere sahip olduğu bilinen kabuklu canlı), NatuRose® (15.000 ppm astaxanthin yoğunluğundaki Haematococcusalgi) ve E.superba krill içerir. Çiklitinizin renk ve parlaklığını artıracak bütün doğal mineralleri, besleyicileri ve pigmentleri ihtiva edecek şekilde tasarlanmıştır. İçerdiği 6 farklı renk geliştirici hammadde ile, renk geliştirme özelliği diğer özel yem çeşidimiz COLOR FX ile aynı seviyededir.Aynı zamanda besleme kalitesinden kesinlikle taviz verilmemiştir.


   Ham ve çok güçlü vitaminler, sindirilebilir enzimler ve sarımsak balıklarınızın sağlıklı olmasını ve iç parazit riskinden uzak kalmasını sağlar.Bütün Dainichi yemlerinde olduğu gibi, kalsiyum montmorillonite kili, mineral parçacıkların sindirilmesini sağlar ve metabolik toksinleri nötralize eder. Ayrıca kilin temizleme özelliği, yemin sindirilmesini kolaylaştırır. İçeriğindeki vitamin E ve B kaynağı buğday ruşeymi sayesinde balıklarınız için mükemmel bir yemdir. Veggie formülleri olan VEGGIE DELUXE ve VEGGIE FX, bloat hastalığını engelleyecek şekilde tasarlanmışlardır. Pelletler yemin ölçüsünün 2 veya 3 katına kadar şişmek yerine, balığın sindirim sıvısı ile temas ettiğinde granül boyutuna parçalanmaktadır. Bu muhteşem özelliği sayesinde Tropheustürleri gibi otçul beslenen çiklitleriniz bile bloat riskinden uzak bir hayat sürer.


   Yem İçeriği

   Yosun unu, beyaz balık unu, buğday unu (bağlayıcı), karides, krill,spirulina, buğday ruşeymi, freeze-dried Cyclop-eeze®, calcium montmorillonitekili, bira mayası, NatuRose® (Haematococcus algi), vitamin karışımı, mineralkarışımı, sarımsak, proteaz (sindirici enzim) ve doğal yapıştırıcı


   Ham Protein (Min) = 38
   Ham Yağ (Min) = 5

   Ham Selüloz (Max) = 4
   Nem = 9
   Kül= 12

   Diğer Özellikler
   Stok KoduDNC040-100GR
   MarkaDainichi
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   2100000015221

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.