• Tüm Kategoriler
  • Eurogold Papağan Yemi 750 gr.Skt:10/2024

   Görsel 1
   PlatinPuan : 43.900
   Fiyat:
   71,67 TL + KDV
   İndirimli Fiyat (%35,5) :
   46,21 TL + KDV
   Kazancınız 25,46 TL
   KDV Dahil:
   46,21 TL
   1

   Ürün kodu :451-3005

   Ürün Adı: Eurogold Papağan Yemi 750 gr.Skt:10/2024  

   Eurogold Papağan Yemi 750 Gr 


   Papağanların, doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış tam yemdir. Bu karışım, en kaliteli tohumların özenle seçilerek harmanlanmasından elde edilmiştir. Papağanınızın ihtiyacı olan tüm besin maddelerini içeren tam yemdir. EuroGold papağan yemi içeriğindeki bal ve meyve aromaları ile yem yemede isteksiz kuşların bile severek yiyebileceği bir yemdir. İçerik; buğday, arpa, yulaf (mevsimsel), mısır, beyaz sorgum, kırmızı sorgum, ay çekirdeği (Dakota), aspir, fıstık, vitamin-mineral karışımı, bal ve meyve aromaları.

    
   Tavsiyeler; 
    
   Tüy değişimi ve yumurtlama dönemleri sırasında diyette ek protein,yağ ve vitaminler bulunmalıdır.Ek gıda olarak euro gold kuş mamasını ayrı bir mama kabında haftalık 1 veya 2 kez vermeniz tavsiye olunur.
   Kuşlarda diş olmadığı için sindirim ağızda başlamaz ve  çiğnenmeyen yem ve gıdalar doğrudan mideye ulaşır.Yenilen yemlerin tamamı sindirilemeyeceği için kilo kaybı ve sindirim sistemi rahatsızlıkları oluşur.Kuş kumu kullanımı,midedeki yiyeceklerin kırılarak sindirimini kolaylaştırır.Bunun içinde yem dışında kafesinizde kuş kum da bulundurulması faydalı olur.
    
   Temiz,canlı bakan bir göz ile parlak,pürüzsüz bir gaga sağlıklı bir kuştaki ilk belirgin özelliklerdendir.Bunun içinde kafesinizde gaga taşı bulundurulması da faydalı olur.
    
   Hammaddeler;
   buğday,arpa,yulaf(mevsimsel),mısır (genetik olarak değiştiri lmiş),beyaz sorgun,kırmızı sorgum,ay çekirdeği,aspir,fıstık,vitamin-mineral karışımı,bal ve meyve aromaları.
    
   Beslenme Tavsiyesi;
    
   Günlük ihtiyaç kuşun türüne,yaşına ve kafesteki kuş sayısına bağlı olarak değişebilir.Bu nedenle kafes içinde iki yemlik bulundurulmalı ve yemlikler sürekli olarak dolu bulundurulmalıdır.Yemlikler günlük olarak kontrol edilerek içindeki kabuklardan temizlenmeli ve yem tamamlanmalıdır.
    
   İçme suyu günlük olarak değiştirilmeli sürekli taze içme suyu bulundurulmalıdır.
    
   Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.Paketi açtıktan sonra güneş ışığından uzak ve serin ortamda ağzı kapalı olarak bekletiniz.


   Diğer Özellikler
   Stok Kodu451-3005
   MarkaEurogold
   Stok DurumuVar
   8681144130055

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.