• Tüm Kategoriler
  • Ista Bitki Yapıştırıcı 25 Li

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   51,69 TL + KDV
   KDV Dahil 61,00 TL
   48,31 TL + KDV
   KDV Dahil 57,00 TL
   68,64 TL + KDV
   KDV Dahil 81,00 TL

   Ürün kodu :691-I814

   Ürün Adı: Ista Bitki Yapıştırıcı 25 Li  

   ISTA Bitki Yapıştırıcı 25'Li

   ISTA Aquascaping Yapıştırıcı , ağaç kökleri , kayalar , taşlar , camlar , plastik yüzeylere , canlı bitkilerinizi, kolayca yapıştırmanızı sağlar.


   Su altında da çalışır ve hızlı yapıştırır.Üstün bir siyanoakrilat jel formundadır. Demet bitkilerin , moss , ön plan bitkilerinin ekim işlemlerinde ve aquascape kurulumlarında, en iyi yardımcı üründür. Su içerisinde de kullanılabilme özelliğine sahiptir. Tatlı su akvaryumlarında kullanıma uygundur.

   Kullanımı :
   Bitkiyi yapışacak malzemeyi, yapıştırmak için yapıştırılacak yüzeye mercimek veya nohut tanesi kadar damlatıp , 20 saniye kadar birbirine hafifçe bastırınız. İşlem tamam. Kullandıktan sonra geriye kalan yapışkanın kurumaması için , yapışkanın ağzını temiz bir bezle siliniz ve kapağı sıkıca kapatınız.

   Uyarı : Göz ile ve deri ile temas etmemelidir , aksi taktirde tahrişe sebebiyet verir. Temas halinde , temas eden kısmı göz veya deri 5-10 dk. Duru su ile durulanmalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde ve oda sıcaklığında , güneş ışından uzak bir yer saklayınız.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu691-I814
   MarkaIsta
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   4719856838144

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.