• Tüm Kategoriler
  • Jbl Novobea 100 ML 30GR SKT : 12/2022 Balık Yemi Orjinal Kutusunda

   Görsel 1
   Görsel 2
   PlatinPuan : 32.300
   Fiyat:
   51,70 TL + KDV
   İndirimli Fiyat (%34,2) :
   34,00 TL + KDV
   Kazancınız 17,70 TL
   KDV Dahil:
   34,00 TL
   1
   Sınırlı Sayıda

   Ürün kodu :112-30160

   Ürün Adı: Jbl Novobea 100 ML 30GR SKT : 12/2022 Balık Yemi Orjinal Kutusunda  Balık Yemi Orjinal Kutusunda    

                              
   Guppy ve diğer küçük akvaryum balıkları için
   • 1-5 cm uzunluğundaki yavru balıklar içinde. Fosfat düzeyi 1-5 cm boyundaki yavru balıklar için özeldir. Azaltılmış alg gelişimi ve en uygun şekilde balık gelişimi için tam olarak dengelenmiş fosfat.
   • Antioksidan olarak E Vitamini.
   • 7 farklı pul tipinde 52 adet hammadde.
   • Dengeli C Vitamini.
    • Ana Besin  : Güney Amerika Büyük Cichlidleri
    • Tamamlayıcı Besin  : Deniz Balığı
    • Arada bir Verilecek Besin  : Kongo Tetra ve Diğer Tetralar 
     • JBL Balık Yemleri - Dünya Çapındaki En Üst Kalite
         Özel Seçilmiş Hammaddeler : Kılçıktan Kaynaklanan yüksek düzeyde fosfat içeren yüksek düzeyde fosfat içeren büyük miktarda balık artığıyla üretilen ucuz balık unu yerine,JBL artık ve ucuz balık unu içermeyen saf balık proteini kullanır.Ancak,o zaman fosfat seviyelerini düşük ve kesinlikle dengelenmiş şekilde tutabilmek için mineral kaynağı olarak dikkatlice ölçülmüş miktarda kılçık unu proteine eklenir.
          Balık Irklarını Korur : JBL balık yemlerini üretmek için bir tane bile balık yakalamaz!Biz sadece balık filetosu üretiminden arta kalan balık parçalarını kullanırız ve prensibimiz şudur : büyük filetolar insanlar için,küçük filetolarsa akvaryum balıklarımız için!Bu şekilde hem yüksek  fosfat içeren balık unu kullanımını engellemiş,hem de yüksek kaliteli saf balık proteini kullanmış oluruz.Sırası gelmişken,balık işleme prosedürü Güney Fransa'da yapılmaktadır.JBL,nesli tehdit altında olan balık ırklarından bütün halde balık alıp işlemeyi reddeder. 
          Geniş İçerik Çeşidi : Kimin Buzdolabında 54 farklı donmuş ya da canlı gıda çeşidi bulunur?Örneğin JBL NovaBel temel yemi toplamda 54 farklı doğal hammadde içeren,7 ayrı pul (flake) içermektedir.Balıklar vahşi hayatta bu çeşitlere alışıktırlar ve akvaryumda daha azını almamalıdırlar!
          Modern ve Hassas Üretim : JBL en yeni üretim tesislerine milyonlarca Euro yatırım yapmıştır ve bu sayede pul yemler ve granüller,tabletler ve çubuklar üretim aşamasında değerli içeriklerini asla kaybetmez.15.000 kilogramlık tamburda (silindirde) pul yemler toplanır ve üretimin hemen ardından hava geçirmez kazanlarda mühürlenmiş bir şekilde saklanır.Bu da vitaminlerin korunmasını sağlar.
          Yüksek kaliteli paketleme ve sızdırmazlık : Hiç yem kutularımızı kapatan herhangi bir JBL folyo kapağını yırtmayı denediniz mi?O zaman bunun neredeyse imkansız olduğunu biliyorsunuzdur!Burada da JBL en üst kalitede malzemelere yatırım yapmıştır ve bu sayede kapalı kutular içerisindeki yüksek yem kalitesi uzun bir süre garantilenmektedir.Kutuların kendisi de yemleri ışık ve havadan koruyacak yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.
     Laboratuarda ve doğada yapılan araştırmalar : Vahşi yaşamdaki en iyi "kobaylar" balıklardır!Bu nedenle JBL,ürün geliştirme esnasında düzenlenmekte olan araştırma gezilerinde yem prototipleri ile yapmış olduğu yemleme denemelerinin sonuçlarını araştırmalarına dahil eder.Bu sonuçlar da JBL yemlerinin yüksek düzeyde benimsenmesidir.
                                                             Daha azına razı olmayın!

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu112-30160
   MarkaJBL
   Stok DurumuVar
   4014162301604

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.