• Tüm Kategoriler
  • Jbl Novobel 1000 ml. 165 gr. Skt: 12/2024

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   145,11 TL + KDV
   138,60 TL + KDV
   KDV Dahil 138,60 TL
   %4,5
   Adınıza Faturalı, Memnuniyet garantili.
   107,01 TL + KDV
   103,00 TL + KDV
   KDV Dahil 103,00 TL
   %3,7
   Adınıza Faturalı, Memnuniyet garantili.
   141,30 TL + KDV
   135,00 TL + KDV
   KDV Dahil 135,00 TL
   %4,5

   Ürün kodu :112-30140

   Ürün Adı: Jbl Novobel 1000 ml. 165 gr. Skt: 12/2024  

   111-30140 JBL NOVOBEL 1 L-190GR

                              
   Akvaryum balıkları için temel yemler
   • 3 ila 20 cm arasındaki balıklar için pul yem.
   • Suda bulanıklık yapmaz.
   • Protein/yağ oranı dengelidir. Balık içermez.
   • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
   • 7 farklı pul yemde 50 çeşit malzeme bulunmaktadır.
   • Fosfat içeriği alg üretiminin düşük seviyelerde kalması ve balıklarınızın en iyi şekilde gelişmesi için ayarlanmıştır.
   Bilgi : 
   • Orta boy pul yemler, özellikle de besleyici ve sindirimi kolay olanlar, yüzeyde kalırlar ve yavaşça batarlar. Bu yüzden yüzeyden beslenen ve yem dibe düşmeden beslenen balıkların ihtiyaçlarına daha uygundurlar. Antioksidan olarak Vİtamin E ve stabilize C vitamini içerirler. Besleyici ve sindirimi kolay olmasını ince öğütülen hammaddelerine borçludur. Besleme tavsiyesi: Günde 1-2 kez birkaç dakika içinde bitirebilecekleri kadar yemi balıklarınıza veriniz. Büyümekte olan balıklar için aynı işlemi günde 3-4 kez yapınız.
    • Ana Besin  : Kongo Tetra ve diğer büyük tetralar,Common half-beak,Cüce cichlid,Labirent Balığı,Atherine (Gökkuşağı Balığı),Shark Barbell ve Büyük Barbell
    • Tamamlayıcı Besin  :Zırhlı Kedi Balığı,Doğu Afrika küçük hayvan ve etoburlar,Canlı Doğuran-yavrulayan cyprinodont
    • Arada bir Verilecek Besin  : Yumurtlayan Cyprinodont (killie),Genç Balık
    • JBL Balık Yemleri - Dünya Çapındaki En Üst Kalite
        Özel Seçilmiş Hammaddeler : Kılçıktan Kaynaklanan yüksek düzeyde fosfat içeren yüksek düzeyde fosfat içeren büyük miktarda balık artığıyla üretilen ucuz balık unu yerine,JBL artık ve ucuz balık unu içermeyen saf balık proteini kullanır.Ancak,o zaman fosfat seviyelerini düşük ve kesinlikle dengelenmiş şekilde tutabilmek için mineral kaynağı olarak dikkatlice ölçülmüş miktarda kılçık unu proteine eklenir.
         Balık Irklarını Korur : JBL balık yemlerini üretmek için bir tane bile balık yakalamaz!Biz sadece balık filetosu üretiminden arta kalan balık parçalarını kullanırız ve prensibimiz şudur : büyük filetolar insanlar için,küçük filetolarsa akvaryum balıklarımız için!Bu şekilde hem yüksek  fosfat içeren balık unu kullanımını engellemiş,hem de yüksek kaliteli saf balık proteini kullanmış oluruz.Sırası gelmişken,balık işleme prosedürü Güney Fransa'da yapılmaktadır.JBL,nesli tehdit altında olan balık ırklarından bütün halde balık alıp işlemeyi reddeder. 
         Geniş İçerik Çeşidi : Kimin Buzdolabında 54 farklı donmuş ya da canlı gıda çeşidi bulunur?Örneğin JBL NovaBel temel yemi toplamda 54 farklı doğal hammadde içeren,7 ayrı pul (flake) içermektedir.Balıklar vahşi hayatta bu çeşitlere alışıktırlar ve akvaryumda daha azını almamalıdırlar!
         Modern ve Hassas Üretim : JBL en yeni üretim tesislerine milyonlarca Euro yatırım yapmıştır ve bu sayede pul yemler ve granüller,tabletler ve çubuklar üretim aşamasında değerli içeriklerini asla kaybetmez.15.000 kilogramlık tamburda (silindirde) pul yemler toplanır ve üretimin hemen ardından hava geçirmez kazanlarda mühürlenmiş bir şekilde saklanır.Bu da vitaminlerin korunmasını sağlar.
         Yüksek kaliteli paketleme ve sızdırmazlık : Hiç yem kutularımızı kapatan herhangi bir JBL folyo kapağını yırtmayı denediniz mi?O zaman bunun neredeyse imkansız olduğunu biliyorsunuzdur!Burada da JBL en üst kalitede malzemelere yatırım yapmıştır ve bu sayede kapalı kutular içerisindeki yüksek yem kalitesi uzun bir süre garantilenmektedir.Kutuların kendisi de yemleri ışık ve havadan koruyacak yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.
    Laboratuarda ve doğada yapılan araştırmalar : Vahşi yaşamdaki en iyi "kobaylar" balıklardır!Bu nedenle JBL,ürün geliştirme esnasında düzenlenmekte olan araştırma gezilerinde yem prototipleri ile yapmış olduğu yemleme denemelerinin sonuçlarını araştırmalarına dahil eder.Bu sonuçlar da JBL yemlerinin yüksek düzeyde benimsenmesidir.
                                                            Daha azına razı olmayın!

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu112-30140
   MarkaJBL
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   4014162035400

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.