• Tüm Kategoriler
  • JBL NOVOMALAWI 1L-156g. PUL YEM Skt:12/2022

   Görsel 1
   PlatinPuan : 179.930
   Fiyat:
   203,60 TL + KDV
   İndirimli Fiyat (%7) :
   189,40 TL + KDV
   Kazancınız 14,20 TL
   KDV Dahil:
   189,40 TL
   5.0 1
   63,13 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   1

   Ürün kodu :112-30011

   Ürün Adı: JBL NOVOMALAWI 1L-156g. PUL YEM Skt:12/2022  Skt:12/2022    

             Malawi ve Tanganjika göllerinden gelen alg yiyici cichlidler için
   • %38 oranında en üst kalitede ve protein açısından zengin Spirulina
   • yosunu (S. Platensis) + plankton.
   • Great Rift Vadisi göllerinde yapılan çalışmalar alg yiyen cichlidlerin, sıklıkla öngörüldüğü şekilde yeşil alg değil diyatome (tek hücreli deniz otu) ve mavi ? yeşil alg (Cyanophyceen) yediklerini göstermiştir.
   • Alg otlatma esnasında balıklar %2-%10 oranında,alg içerisinde yaşayan mikroorganizmalar şeklindeki hayvansal proteinleri tüketir.Aynı denge yem içerisinde bulunan karides sayesinde elde edilmiştir.
   • Suda bulanıklık yaratmaz.
   • Alerji riskine karşı dermatolojik olarak test edilmiştir.
   Bilgi : 
   • Aynı denge yem içeriğindeki karideslerle de sağlanabilir.
    • JBL Balık Yemleri - Dünya Çapındaki En Üst Kalite
        Özel Seçilmiş Hammaddeler : Kılçıktan Kaynaklanan yüksek düzeyde fosfat içeren yüksek düzeyde fosfat içeren büyük miktarda balık artığıyla üretilen ucuz balık unu yerine,JBL artık ve ucuz balık unu içermeyen saf balık proteini kullanır.Ancak,o zaman fosfat seviyelerini düşük ve kesinlikle dengelenmiş şekilde tutabilmek için mineral kaynağı olarak dikkatlice ölçülmüş miktarda kılçık unu proteine eklenir.
         Balık Irklarını Korur : JBL balık yemlerini üretmek için bir tane bile balık yakalamaz!Biz sadece balık filetosu üretiminden arta kalan balık parçalarını kullanırız ve prensibimiz şudur : büyük filetolar insanlar için,küçük filetolarsa akvaryum balıklarımız için!Bu şekilde hem yüksek  fosfat içeren balık unu kullanımını engellemiş,hem de yüksek kaliteli saf balık proteini kullanmış oluruz.Sırası gelmişken,balık işleme prosedürü Güney Fransa'da yapılmaktadır.JBL,nesli tehdit altında olan balık ırklarından bütün halde balık alıp işlemeyi reddeder. 
         Geniş İçerik Çeşidi : Kimin Buzdolabında 54 farklı donmuş ya da canlı gıda çeşidi bulunur?Örneğin JBL NovaBel temel yemi toplamda 54 farklı doğal hammadde içeren,7 ayrı pul (flake) içermektedir.Balıklar vahşi hayatta bu çeşitlere alışıktırlar ve akvaryumda daha azını almamalıdırlar!
         Modern ve Hassas Üretim : JBL en yeni üretim tesislerine milyonlarca Euro yatırım yapmıştır ve bu sayede pul yemler ve granüller,tabletler ve çubuklar üretim aşamasında değerli içeriklerini asla kaybetmez.15.000 kilogramlık tamburda (silindirde) pul yemler toplanır ve üretimin hemen ardından hava geçirmez kazanlarda mühürlenmiş bir şekilde saklanır.Bu da vitaminlerin korunmasını sağlar.
         Yüksek kaliteli paketleme ve sızdırmazlık : Hiç yem kutularımızı kapatan herhangi bir JBL folyo kapağını yırtmayı denediniz mi?O zaman bunun neredeyse imkansız olduğunu biliyorsunuzdur!Burada da JBL en üst kalitede malzemelere yatırım yapmıştır ve bu sayede kapalı kutular içerisindeki yüksek yem kalitesi uzun bir süre garantilenmektedir.Kutuların kendisi de yemleri ışık ve havadan koruyacak yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.
    Laboratuarda ve doğada yapılan araştırmalar : Vahşi yaşamdaki en iyi "kobaylar" balıklardır!Bu nedenle JBL,ürün geliştirme esnasında düzenlenmekte olan araştırma gezilerinde yem prototipleri ile yapmış olduğu yemleme denemelerinin sonuçlarını araştırmalarına dahil eder.Bu sonuçlar da JBL yemlerinin yüksek düzeyde benimsenmesidir.
                                                            Daha azına razı olmayın!

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu112-30011
   MarkaJBL
   Stok DurumuVar
   4014162300119

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.