• Tüm Kategoriler
  • JBL NOVOPLECO 100ML 53 g. Cips Skt: 12/2022 Orjinal Kutusunda

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   58,00 TL + KDV
   57,00 TL + KDV
   KDV Dahil 57,00 TL
   %1,7
   135,56 TL + KDV
   131,07 TL + KDV
   KDV Dahil 131,07 TL
   %3,3
   Adınıza Faturalı, Memnuniyet garantili.
   264,03 TL + KDV
   231,00 TL + KDV
   KDV Dahil 231,00 TL
   %12,5

   Ürün kodu :112-30310

   Ürün Adı: JBL NOVOPLECO 100ML 53 g. Cips Skt: 12/2022 Orjinal Kutusunda  Orjinal Kutusunda

                           Vatoz balıkları için ağaç içeren alg tanecikleri
   • Otobur vatoz balıklarının sindirim için % 10 oranında ağaca ihtiyacı vardır bu yem tam olarak bu oranı içermektedir.
   • Yeni tanecikler suda çözünmediğinden suyun kirletmez ve bu utangaç balıklara huzurlu bir şekilde beslenme fırsatı verir. Spirulina ve sebze öğelerine ek olarak suda batmayan tanecikler enerji sağlayan rüşeym içerir.
   • Daha iyi yem, daha temiz su.
   • Alerji riskine karşı dermatolojik açıdan test edilmiştir.
   Bilgi : 
   • Dermatolojik açıdan test edilmiştir.
   • Dikkat: Bütün plecolar otçul değildir (bitki ve algla beslenenler). Bunun en bilindik örneği zebra plecodur (Hypancistrus zebra); bu balık larva ve kırmızı sineklere de bayılır ve bir etçil sınıfındandır.
    • JBL Balık Yemleri - Dünya Çapındaki En Üst Kalite
       Özel Seçilmiş Hammaddeler : Kılçıktan Kaynaklanan yüksek düzeyde fosfat içeren yüksek düzeyde fosfat içeren büyük miktarda balık artığıyla üretilen ucuz balık unu yerine,JBL artık ve ucuz balık unu içermeyen saf balık proteini kullanır.Ancak,o zaman fosfat seviyelerini düşük ve kesinlikle dengelenmiş şekilde tutabilmek için mineral kaynağı olarak dikkatlice ölçülmüş miktarda kılçık unu proteine eklenir.
        Balık Irklarını Korur : JBL balık yemlerini üretmek için bir tane bile balık yakalamaz!Biz sadece balık filetosu üretiminden arta kalan balık parçalarını kullanırız ve prensibimiz şudur : büyük filetolar insanlar için,küçük filetolarsa akvaryum balıklarımız için!Bu şekilde hem yüksek  fosfat içeren balık unu kullanımını engellemiş,hem de yüksek kaliteli saf balık proteini kullanmış oluruz.Sırası gelmişken,balık işleme prosedürü Güney Fransa'da yapılmaktadır.JBL,nesli tehdit altında olan balık ırklarından bütün halde balık alıp işlemeyi reddeder. 
        Geniş İçerik Çeşidi : Kimin Buzdolabında 54 farklı donmuş ya da canlı gıda çeşidi bulunur?Örneğin JBL NovaBel temel yemi toplamda 54 farklı doğal hammadde içeren,7 ayrı pul (flake) içermektedir.Balıklar vahşi hayatta bu çeşitlere alışıktırlar ve akvaryumda daha azını almamalıdırlar!
        Modern ve Hassas Üretim : JBL en yeni üretim tesislerine milyonlarca Euro yatırım yapmıştır ve bu sayede pul yemler ve granüller,tabletler ve çubuklar üretim aşamasında değerli içeriklerini asla kaybetmez.15.000 kilogramlık tamburda (silindirde) pul yemler toplanır ve üretimin hemen ardından hava geçirmez kazanlarda mühürlenmiş bir şekilde saklanır.Bu da vitaminlerin korunmasını sağlar.
        Yüksek kaliteli paketleme ve sızdırmazlık : Hiç yem kutularımızı kapatan herhangi bir JBL folyo kapağını yırtmayı denediniz mi?O zaman bunun neredeyse imkansız olduğunu biliyorsunuzdur!Burada da JBL en üst kalitede malzemelere yatırım yapmıştır ve bu sayede kapalı kutular içerisindeki yüksek yem kalitesi uzun bir süre garantilenmektedir.Kutuların kendisi de yemleri ışık ve havadan koruyacak yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.
    Laboratuarda ve doğada yapılan araştırmalar : Vahşi yaşamdaki en iyi "kobaylar" balıklardır!Bu nedenle JBL,ürün geliştirme esnasında düzenlenmekte olan araştırma gezilerinde yem prototipleri ile yapmış olduğu yemleme denemelerinin sonuçlarını araştırmalarına dahil eder.Bu sonuçlar da JBL yemlerinin yüksek düzeyde benimsenmesidir.
                                                           Daha azına razı olmayın!

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu112-30310
   MarkaJBL
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   4014162303103

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.