• Tüm Kategoriler
  • Reeflowers RemAlgae 1000 ml. Skt:01/2023 Yosun Giderici Tatlı Tuzlu ve Bitkili Akvaryumlar için

   Görsel 1
   PlatinPuan : 189.193
   Fiyat:
   199,15 TL + KDV
   KDV Dahil:
   235,00 TL
   78,33 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   1

   Ürün kodu :RAL1L

   Ürün Adı: Reeflowers RemAlgae 1000 ml. Skt:01/2023 Yosun Giderici Tatlı Tuzlu ve Bitkili Akvaryumlar için  Yosun Giderici Tatlı Tuzlu ve Bitkili Akvaryumlar için

   YOSUN GİDERİCİ

   BALIK VE BİTKİLERE ZARAR VERMEZ

   ReeFlowers RemAlgae, tatlı su ve tuzlu su balık akvaryumlarında, bitkili akvaryumlarda, resif akvaryumlarında istenmeyen yosunların giderilmesini ve alg gelişiminin kontrol altına alınmasını sağlar. Bakır ve ağır metal türevleri içermez. Balık ve bitkilere zarar vermeden yosun problemlerini gideren ve tekrar oluşumunu önleyen ileri teknoloji ürünü bir yosun gidericidir. Yeşil ve kahverengi yosunlar dahil tüm yosun türleri üzerinde çok etkilidir, kısa sürede sonuç verir ve etkisi uzun süre devam eder. Aşırı alg oluşumu sebebiyle rengi bozulmuş olan suyu temizleyerek berraklaşmasını sağlar, su kalitesini arttırır.

   Kullanım Talimatı

   Tatlı su ve tuzlu su balık akvaryumlarında ve balıklı süs havuzlarında mevcut olan yosun problemini gidermek için sorun çözülene kadar 3 günde 1 kez akıntılı bir bölgeye her 100 lt için 2,5 ml ekleyiniz. (20 Damla = ~1ml) Tavsiye edilen miktarın üzerinde dozlama yapılmamalıdır.

   Yosun problemi ile mücadele esnasında azot döngüsü zarar görebilir. Akvaryumda yaşayan canlıların atıkları ve ölen yosunlarların çürümesi sonucu ortaya çıkan amonyağın canlılara zarar vermemesi için filtre ve havalandırma ekipmanlarının açık durumda olduğundan emin olunuz. Azot döngüsünün gördüğü zararın telafi edilmesi için RemAlgae eklendikten 1 gün sonra ReeFlowers Bacteria Feeder kullanılması tavsiye edilir.

   Yosunlaşmanın ileri düzeyde olduğu akvaryumlarda ReeFlowers RemAlgae kullanmadan önce fiziksel temizlik yapılması, canlı yükünün yüksek olduğu akvaryumlarda RemAlgae eklendikten 1 saat sonra ReeFlowers RemAmmonia kullanılması tavsiye edilir.

   Karides, yengeç, mercan, anemon, hassas balık türleri, vb. canlıların bulunduğu ortamlar için normal dozlama miktarı yarıya düşürülmelidir.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduRAL1L
   MarkaReeflowers
   Stok DurumuVar
   8680716333160

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.