• Tüm Kategoriler
  • Sera Crystal Clear 130 Adet Orjinal Koli

   Sera Crystal Clear 130 Adet Orjinal Koli
   Görsel 1
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Ürün kodu :300-32075

   Ürün Adı: Sera Crystal Clear 130 Adet Orjinal Koli  

   Sera Crystal Clear Su Berraklaşırıcı 6000 Lt

   Sera Crystal Clear Su Berraklaşırıcı 6000 Lt

   Mekanik filtrasyon için yüksek performanslı filtre malzemesi

   Hemen her akvaryum ya da havuz sahibi sorunu bilir: bulutlanan su sadece görüntüyü bozmaz, aynı zamanda su parametrelerini de etkileyebilir. Bu nedenle mümkün olduğunca çabuk orijinal durumun tekrar oluşturulması gereklidir. sera bu sebeple ürün gamına bulutlanmayla etkili bir biçimde savaşan yeni bir yüksek performanslı filtre malzemesi ekledi: sera crystal clear Professional. Yenilikçi patentli 3D fiber yapı sayesinde filtre topları 10 µm (yüzen algler veya çamur gibi) değeri üzerindeki parçacıkları oldukça hızlı temizler.

   Yenilikçi, patentli 3D fiber yapılı sera crystal clear Professional oldukça hızlı bir biçimde 10 µm değerinden büyük (yüzen algler veya çamur gibi) en küçük parçaları bile temizler.

   Yaygın filtre elyaflarının aksine yeni filtre topları şeklini korur ve bu sayede defalarca yıkanabilir. Yıkamanin hemen ardindan %80' i tekrar kullanılabilir.

   Yüksek performanslı filtre malzemesi hem tatlı hem de tuzlu su akvaryumlarının yanı sıra havuz suyu için de tüm filtre tiplerine uygundur. sera siporax Professional, biyolojik filtre malzemesi sera ile birlikte kullanıldığında mükemmel uyum içerisinde çalışır.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu300-32075
   MarkaSERA
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   4001942445184

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.