• Tüm Kategoriler
  • Sera siporax Professional 1 L 290 gr Açık Filtre Malzemesi

   Görsel 1
   PlatinPuan : 98.221
   Fiyat:
   103,39 TL + KDV
   KDV Dahil:
   122,00 TL
   12,50 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   1

   Ürün kodu :300-8475-1L

   Ürün Adı: Sera siporax Professional 1 L 290 gr Açık Filtre Malzemesi  Malzemesi

   Orjinal Kovasından Bölünmüştür

   Sera Siporax - Halka Filtre Malzemesi


   Sera Siporax, biyolojik filtrasyonun en yüksek verimlilik ve denge ile çalışabilmesi için üretilmiştir. İhtiyacınıza göre tatlı su ve tuzlu su akvaryumlarının yanı sıra havuzlarda da kullanıma tamamen uygundur. 

   Filtreye bağlı olmadan (dahili/harici/trickle filtre (yararlı bakterilerle zararlı maddeleri atan filtre)), biyolojik arındırma için gerekli alanı maksimuma çıkartır ve gerekli filtre bakterilerinin yerleşmesi için ideal ortam sağlar ve su ile temas ettiği andan itibaren sudaki kirleticileri parçalamaya başlar. 

   Organik atıklar mikro-organizmalar tarafından parçalanır ve böylece akuatik bitkiler için besin olarak doğal döngüye uygun hale gelir (amonyum, nit rit ve nit rat gibi kirleticiler temizlenir). Doğada su miktarına göre çok düşük kir ve tortu olması sebebi ile mevcut dip yüzeyi yeterli sayıda mikro-organizmaya yuva olabilmektedir. Bu durum akvaryum söz konusu olduğunda çok daha farklıdır. Akvaryumlar bilindiği üzere doğal alanlara nazaran son derece küçüktür ve organik kalıntıların tam ve güvenli parçalanabilmesinin garantilenmesi için bakterilere ayrılan alanın maksimuma genişletilmesi gerekir. İşte bu noktada size gerekli yüzey alanını Sera Siporax sağlar. 

   Sera Siporax Professional ince ve inanılmaz derece gözenekli yapısı kirleticileri parçalayan bakteriler için ideal bir yerleşim alanı sunar. Birbiriyle bağlantılı bir sistem olduğundan bakteriler sürekli suyla yıkanır ve böylece mümkün olan en etkin biçimde kirleticileri parçalayabilirler. Ayrıca eşsiz gözenek düzeni, tabanda kullanılan malzemelerin kendini arındırmasına imkân verir ve filtre ekipmanınızın kullanım ömrünü uzatır. 

   Sera Siporax Professional, Sera'nın steril olarak ürettiği bakterilerle birlikte kullanıldığında, alg (yosun) oluşumunun önlenmese yardımcı olur.

   Bu ürün tüketici açısından daha ekonomik olabilmesi için orijinal paketinden bölünmektedir.  

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu300-8475-1L
   MarkaSERA
   Stok DurumuVar
   8690421

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.