• Tüm Kategoriler
  • Vitalveto Yavru Köpekler İçin Parazit Damla 1 ml Pire Kene Ve Sivrisinek İçin Koruyucu Bitkisel +10 Kg İçin

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Adınıza Faturalı, Memnuniyet garantili.
   46,95 TL + KDV
   KDV Dahil 55,40 TL
   Adınıza Faturalı, Memnuniyet garantili.
   79,59 TL + KDV
   76,27 TL + KDV
   KDV Dahil 90,00 TL
   %4,2
   97,42 TL + KDV
   93,22 TL + KDV
   KDV Dahil 110,00 TL
   %4,3

   Ürün kodu :595-150032

   Ürün Adı: Vitalveto Yavru Köpekler İçin Parazit Damla 1 ml Pire Kene Ve Sivrisinek İçin Koruyucu Bitkisel +10 Kg İçin   Pire Kene Ve Sivrisinek İçin Koruyucu Bitkisel +10 Kg İçin

   Vitalveto Yavru Köpekler İçin Parazit Damla 1 ml Pire Kene Ve Sivrisinek İçin Koruyucu Bitkisel +10 Kg İçin 595-150032

   Vitalvéto Bitkisel Küçük Irk ve Yavru Köpekler İçin Pire, -Kene ve Sivrisineklerine Karşı Koruyucu Damla:

   PİRE, KENE VE SİVRİSİNEKLERİ UZAKLAŞTIRIR ? 2 aydan büyük yavru köpekler ve 10 kgdan hafif küçük ırk köpekler için, 1 ml. Özellikleri: Doğal bitkisel içeriğiyle pire,kene ve sivrisinekleri köpeğinizden uzak tutmak için etkili bir yoldur. Damlaları doğal esanslar içerip haşere ve akaroitleri uzak tutar. Köpeğinizin koku alma duyusunu etkilemez.

   Kullanım Şekli: Pipetin içindeki sıvıyı 3 noktaya (kafasının altı ve omuz çukurları arasına) damlatınız. Tüyleri ayırınız ve dozu doğrudan deriye uygulayınız. Koruyucu etkisi 24-48 saat arasında görülür ve bir ay devam eder.

   Kullanımda dikkat edilecekler: Uygulama esnasında hayvanın kuru olması gerekir, hayvanın ıslak bölgelerine uygulamayınız. Bu ürünün etki süresini azaltabilir. Damlalar hiçbir tehlikesi olmaksızın ilk uygulamadan 7 gün sonra tekrar uygulanabilir. Hayvanda damlayı uyguladığınız bölgeye masaj yapmayınız. Tekrar istila durumu görüldüğünde hayvanınıza çekinmeden tekrar uygulayınız.

   Uyarılar: İçeriğindeki geraniol özü nedeniyle cilt ile temas halinde hafif tahrişe neden olabilir. Harici kullanım içindir, ağızdan alınmaz. Gıda maddeleri ve içeceklerden (hayvanların ki de dâhil) uzak tutunuz. Sadece hayvanlarda kullanmak içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Kullanımdan sonra ellerinizi yıkayınız. Cilt ve gözlerle temastan kaçınınız. Yutulması durumunda en yakın zehir danışma merkezine başvurunuz. Orijinal ambalajında saklayınız; ateşten ve yüksek ısıdan koruyunuz. Saklama ısısı 20 ( 4+/- 5 ) derece aralığındadır. Kullanımdan sonra boş ambalajları özel atık tahliye talimatlarına uygun olarak :imha ediniz. Gözlerle temas durumunda gözünüzü bol su ile yıkayınız ve bir uzman hekime başvurunuz. Uygulama 1sırasında bir şey içmeyiniz (sigara da dâhil) ve yemeyiniz.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu595-150032
   MarkaVitalveto
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   3281011500322

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.