• Tüm Kategoriler
  • Vitasand Kuk706 Kafes ve Kümes Taban Kumu 25kg

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   16,49 TL + KDV
   5,08 TL + KDV
   KDV Dahil 6,00 TL
   %69,2
   16,49 TL + KDV
   5,08 TL + KDV
   KDV Dahil 6,00 TL
   %69,2
   166,89 TL + KDV
   157,63 TL + KDV
   KDV Dahil 186,00 TL
   %5,6

   Ürün kodu :VK-091

   Ürün Adı: Vitasand Kuk706 Kafes ve Kümes Taban Kumu 25kg  

   Güvercinlerin organizması için yemlerin yanı sıra minerallerin de çok önemli olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yemler kalsiyum, magnezyum, demir vb. gibi mineraller açısından fakirdir. Bu ürün bu minerallerin eksikliğinden meydana gelen yumurta ve kemik yapısı bozukluklarını, sindirim sistemi rahatsızlıklarını, yavru ölümlerini ve gelişim bozukluklarını önlemektedir.
   Güvercinlerin günümüzde kümeslerde ve gerçek doğadan uzakta yetiştirdiklerinden bu minerallere ulaşamamaktadırlar. Türkiye?nin en büyük mineral üreticisi VİTASAND, bu mineralleri 18 YILLIK TECRÜBESİ ile doğadan güvercinlerinizin önüne kadar getirmektedir.
   Bilindiği üzere kuşlarda diş yoktur. Onun yerine taşlık organı vardır. Güvercinler yediklerini hazmedebilmek için taşlara ihtiyaç duyarlar. Bu taşlar kuşunuzun taşlığında birikerek sürtünme yoluyla yediklerini öğütmelerini sağlar.
   Bu ürün sadece taştan ibaret değildir. Özel VİTASAND sıvı mineral karışımında işlenmiştir. Bu mineraller kuşların tercihi doğrultusunda çeşitli renk ve ebatlarda sunulmaktadır.
   Bu güvercin minerali güvercinlerinizin sağlığı için üretim aşamasında dezenfekte edilerek zararlı bakterilerden arındırılmıştır. Steril olarak el değmeden tam otomatik makinalarda paketlenmiştir.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduVK-091
   MarkaVitasand
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   1910000836709

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.